Квадрокоптер Drone DJI Mavic 3T передано Захисникам на фронт від Овруцької громади

Фото без опису4 березня 2024 р. міським головою Іваном Корудом, представникам в/ч  А 4638, що виконують бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності України від російських загарбників в зоні ведення бойових дій, вручено квадрокоптер Drone DJI Mavic 3T, придбаний за рахунок бюджетних коштів Овруцької міської ради, вартістю - 193 888 грн.

Загалом, від початку повномасштабного російського вторгнення, 26 дронів передано Захисникам від громади: з них 6 - за рахунок бюджетних коштів міської ради та 20 дронів за кошти небайдужих жителів громади.

«Дякую всім, хто допомагає військовим. Питання підтримки українських захисників – пріоритет у громаді. Не зупиняємось на досягнутому, працюємо на Перемогу України. Адже це надзвичайно важливо, в пергу чергу, для кожного з нас. Особлива вдячність і шана воїнам за мужність і героїзм та захист рідної землі.», - зазначив міський голова  Іван Коруд.