Відбулася зустріч родин полонених та зниклих безвісти військовослужбовців Овруцької, Народицької, Словечанської ті  Гладковицької громад з Уповноваженим ВР України з прав людини Омбудсманом Дмитром Лубінцем

  • 69

Фото без описуЗа ініціативи Народного депутата України Арсенія Пушкаренка та за сприяння Овруцького міського голови Івана Коруда, сьогодні, 5 березня 2024 р. в м. Київ відбулася зустріч родин полонених та зниклих безвісти військовослужбовців Овруцької, Народицької, Словечанської ті  Гладковицької громад з Уповноваженим ВР України з прав людини Омбудсманом Дмитром Лубінцем та представниками Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, МОУ, ЗСУ, ГСУ Нацполу та військових частин.

Представники Координаційного штабу надали індивідуальні відповіді на особисті питання родин.

Під час поїздки та протягом заходів членів родин зниклих безвісти та полонених військовослужбовців супроводжували міський голова Іван Коруд, начальник відділу соціального захисту населення Оксана Барановська та директор Центру надання соціальних послуг Тетяна Казмерчук.

У підсумку Овруцький міський голова Іван Коруд сказав: «Віддаю шану матерям, близьким і рідним Захисників України за їх терпіння, витримку та віру у Перемогу. Нехай всі наші Герої якнайшвидше повернуться додому живими і здоровими», - та подякував організаторам й учасникам заходу за змістовну зустріч з  родинами безвісти зниклих і полонених Захисників України.

Слава Героям! Слава Україні!