Представники Овруцької територіальні громади здійснили поїздку в Чорнобильську зону

Фото без описуСьогодні, 26 квітня 2024 р., представники Овруцької територіальні громади, на чолі з міським головою Іваном Корудом з офіційним візитом відвідали Чорнобильську зону, де вшанували пам'ять загиблих та померлих учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Були проведені робочі зустрічі з адміністрацією зони відчуження, відвідано парк Слави, меморіал «Зірка Полину», покладені квіти до меморіалу «Тим, хто врятував світ», де на гранітних плитах викарбовано ім’я всіх загиблих та померлих ліквідаторів Овруцької громади, які ціною власного життя  захистили світ від страшної біди. Учасники заходів висадили троянди на Чорнобильській землі, як символ відродження.

З великою шаною та повагою присутні поклали квіти до пам’ятних знаків Герої Чорнобильської катастрофи й вшанували пам'ять жертв аварії хвилиною мовчання.