В Овруцькій центральній бібліотеці ім. А. Малишка відбувся конкурс «Великодня галявина-2024»

Фото без описуТрадиційно, напередодні великодніх свят в м. Овруч експонується виставка писанок та великодніх композицій створених талановитими руками молоді нашої громади.

І цей рік не став винятком, 2  травня в Овруцькій центральній бібліотеці ім. А. Малишка відбувся  конкурс «Великодня галявина-2024», де 30 учасників представили свої роботи.

Конкурсній комісії  було непросто визначити переможців, адже всі вироби вражають своєю оригінальністю й красою та заслуговують на увагу.

Про нагородження переможців конкурсу буде повідомлено додатково.

Своєю чергою, організатори заходу висловлюють слова щирої вдячності усім учасникам конкурсу та запрошують охочих, найближчими днями, відвідати виставку, поринувши у світ українських традицій та атмосферу Великодня.