В Житомирі відбувся захід в межах проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату»

Фото без опису07 травня  2024 року в Житомирі відбувся захід в межах проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату», що впроваджується МБО «Партнерство «Кожній дитині» за підтримки UNICEFUkraine.Участь у тренінгу: «Інформування та пошук кандидатів у патронатні вихователі» взяли начальники/спеціалісти служб у справах дітей та фахівці соціальної роботи центрів надання соціальних послуг громад Житомирської області,  які відповідають за розвиток патронату у громадах до заходу долучились працівники служби у справах дітей Овруцької міської ради та центру надання соціальних послуг. Навчання провели: регіональна координаторка у Житомирській області проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» Наталія Пилипчук, фахівчиня із соціальної роботи  та кейс-менеджменту Олена Яковець. Мета проєкту: забезпечення права дитини на зростання у сімейному середовищі через розвиток в територіальних громадах патронату над дитиною, покращення якості та забезпечення доступності для вразливих сімей з дітьми як альтернативи інтернатним закладам.Учасники тренінгу мали можливість отримати відповіді на свої запитання та обмінятися досвідом.