РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 10 травня 2024 року № 94 Про скликання шістдесятої сесії Овруцької міської ради VІІІ скликання

ОВРУЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 10 травня 2024 року    № 94

Про скликання шістдесятої сесії Овруцької міської ради VІІІ скликання

Відповідно до статей 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати шістдесяту сесію Овруцької міської ради VІІІ скликання 22 травня 2024 року о 10.00 годині у приміщенні міської ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Овруча».

Інформує: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

1. Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради «Про встановлення ставок податку на майно на території Овруцької міської територіальної громади».

Інформує: Шурло Т.М. – начальник відділу фінансів

1. Про створення віддалених робочих місць відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Овруцької міської ради у старостинських округах.

Інформує: Шевцова О.І. – начальник відділу ЦНАП

1. Про дострокове припинення повноважень старости Шоломківського старостинського округу Кващук Л.М.
  2. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради».

Інформує: Савченко М.І. - начальник відділу

документообігу та організаційно-кадрової роботи

1. Про надання дозволу на списання основних засобів Бондарівського ліцею Овруцької міської ради.
  2. Про затвердження актів на списання основних засобів Бондарівського ліцею Овруцької міської ради.
  3. Про затвердження актів на списання основних засобів відділу з гуманітарних питань.

Інформує: Півень А.І. – заступник начальника

відділу з гуманітарних питань

1. Питання комунальної власності.

Інформує: Давидюк К.М. – начальник відділу бухгалтерського

обліку, консолідованої звітності та комунальної власності

1.  Земельні питання.

Інформує: Жук С.П. – начальник відділу регулювання