Фото без описуЗавтра, 29.05.2024 р., траурний кортеж востаннє доставить до рідної домівки в с. Бондарі Героя «на щиті» - ВОЙТОВИЧА Олега Миколайовича.
О 10:00 год. виїзд з м. Овруч (від КНП "Овруцька міська лікарня"), далі рух через села Заріччя –Слобода Шоломківська – Шоломки – Збраньки - Папірня – Бондарі. Просимо мешканців громади долучитися до траурної процесії та живим коридором зустрічати траурний кортеж аби гідно провести Героя в останню дорогу.
Заупокійна панахида та прощання з Героєм завтра, 29.05.2024 р., орієнтовно о 10 год. 40 хв. (по приїзду траурного кортежу), вдома за адресою: с. Бондарі вул. Шкільна, буд 30, по завершенню на місцевому кладовищі відбудеться мітинг – реквієм, приурочений полеглому Герою.
Поховають Героя на цвинтарі в с. Бондарі
Доземний уклін Воїну - Захиснику. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають.
Вічна та світла пам’ять, безмежна шана і слава Герою!