Овруччина втратила на війні ще одного свого сина - СЛЮСАРЯ Богдана Сергійовича

  • 75

Фото без описуНа превеликий жаль, Овруччина втратила на війні ще одного свого сина, який самовіддано боронив рідну країну. Загинув наш земляк, молодий воїн – СЛЮСАР Богдан Сергійович 13.03.2002 р. н., житель м. Овруч.

Стало відомо, що 06.11.2023 р. при виконанні бойового розпорядження поблизу н. п. Новомихайлівка Покровського району Донецької області з Богданом Сергійовичем був втрачений зв'язок. Тривалий час він вважався зниклим безвісти. За висновком судової молекулярно – генетичної експертизи, нещодавно встановлено факт загибелі Героя.

Він з дитинства мріяв про військову службу, тож  з честю виконував військовий обов’язок та ціною власного життя наближав Перемогу України.

Народився і проживав у м. Овруч. Навчався в Овруцькій школі №3, далі продовжив навчання в Овруцькому професійному ліцеї, по закінченню вступив до Харківського педагогічного коледжу.

Працював електромонтером мережної дільниці в Овруцькому РЕМ АТ "Житомиробленерго".

Хороший, добрий, щирий, спокійний, урівноважений, вірний Син свого народу не зміг залишатись осторонь, коли ворог прийшов на рідну землю. Тож  за покликом свого серця став у військовий стрій, аби зупинити загарбника та відстояти свободу рідної землі.

Овруцький міський голова Іван Коруд, колектив  Овруцької міської ради та жителі громади висловлюють щирі слова співчуття близьким та рідним: батьку Сергію Миколайовичу, матері Марині Іванівні, бабусі Олені Іванівні з приводу передчасної смерті Героя. У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із вами.

Вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя, обороняючи рідну землю від російського агресора.

Вічна слава українському захиснику!

Про час зустрічі Героя "на щиті" та чин поховання повідомимо додатково.