На стадіоні села Велика Хайча Овруцької громади, в пам'ять про земляка та ліквідатора аварії на ЧАЕС Героя України - Миколи Ващука  відбувся футбольний турнір – Кубок пам'яті

Фото без описуСьогодні, 2 червня,  на стадіоні села Велика Хайча Овруцької громади, в пам'ять про земляка та ліквідатора аварії на ЧАЕС Героя України - Миколи Ващука  відбувся футбольний турнір Кубок пам'яті.

Микола Васильович виявив мужність, героїзм та відвагу під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, цим самим зберігши мільйони людських життів.

Передувала турніру урочиста церемонія з виконанням Гімну України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Миколи Васильовича та воїнів сьогодення, полеглих за незалежність рідної країни.

Овруцький міський голова Іван Коруд, директор Овруцької ДЮСШ Руслан Воробей, староста Великохайчанського старостинського округу Сергій Божок  та заступник начальника 12 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Житомирській області Олександр Матін привітали учасників події.

У футбольному поєдинку зійшлися 5 команд: ФК « Грек», ФК « Полісся ЗСУ», ФК «Бігунь», ФК « Граніт» та ФК « ГУ ДСНС».

За підсумками матчів, у наполегливій спортивній боротьбі перехідний кубок отримав ФК « Бігунь»,  друге місце завоював ФК «Грек», третє місце - ФК « ГУ ДСНС».

Перед церемонією нагородження, міський голова Іван Коруд  подякував організаторам й учасникам заходу та Захисникам України, які не шкодуючи свого життя роблять усе, щоб здобути перемогу на фронті.