РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 03 червня 2024 року № 117 Про скликання шістдесят першої (позачергової) сесії Овруцької міської ради VІІІ скликання

ОВРУЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 03 червня 2024  року                № 117

Відповідно до статей 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати шістдесят першу (позачергову) сесію Овруцької міської ради VІІІ скликання 04 червня 2024 року о 14 годині у приміщенні міської ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про дострокове припинення повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рибинської Н.М.

Інформує: Савченко М.І. - начальник відділу

документообігу та організаційно-кадрової роботи

1. Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2024 рік.

Інформує: Шурло Т.М. – начальник відділу фінансів

1. Про внесення доповнень до Програми розвитку КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради на 2024 рік.

Інформує: Шубан В.Г. – директор

КНП «Овруцька міська лікарня»

4.   Про прийняття майна у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади.

Інформує: Давидюк К.М. – начальник відділу бухгалтерського

обліку, консолідованої звітності та комунальної власності

Міський голова                                          Іван КОРУД