4 червня вшановуємо пам’ять дітей України, які загинули внаслідок російського вторгнення

Фото без описуШановні жителі громади!

Сьогодні, 4 червня, ми вшановуємо пам’ять дітей України, які загинули внаслідок російського вторгнення.

За час війни, за сьогоднішніми даними єдиного державного порталу «Діти війни», ворог забрав життя 551 дитини. Впродовж 832 днів повномасштабного російського вторгнення серця українців пронизані болем за кожну догорівшу життєву свічку безневинних дітей... 1368 дітей отримали поранення, 2014 — зникли безвісти, 19 546 — примусово депортовані на територію держави-агресора. Ці цифри — страшні вже самі по собі, хоча війна неминуче вплинула на свідомість, на психологічний стан і тих, хто уцілів, хто щодня чує тривожні попередження — «Повітряна тривога». Сухі цифри, за якими стоять нестерпний біль, втрати, розпач, горе та десятки тисяч зруйнованих дитячих доль.

Нема прощення окупантам, які принесли горе й руйнацію нашій рідній країні. Докладемо усіх зусиль, щоб покарати кожного російського нелюда, від рук якого постраждала українська дитина, яка повинна радіти життю під мирним небом рідної країни.

З повагою, міський голова                Іван Коруд