Безоплатне насіння овочів на весняну посівну 2024 для потреб ВПО Овруцької міської територіальної громади!

Фото без опису

Другий рік поспіль USAID, Всеукраїнська асоціація громад  в рамках ініціативи «Насіння Перемоги» проєкту «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади», що реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) отримала насіння овочів від міжнародних компаній Bayer, Gowan Seed Company, Enza Zaden, Syngenta, яке буде, надаватиме домогосподарствам.

Овруцька міська громада теж отримала партію насіння, яке було роздано для потреб внутрішньо переміщених осіб Центром надання соціальних послуг Овруцької міської ради.

Серед овочевої групи насіння ВПО отримали цибулю, томат, кукурудзу, кабачок від міжнародних компаній Enza Zaden та Syngenta.

#Всеукраїнська асоціація громад

#Програму USAID з аграрного та сільського розвитку АГРО