Ось і закінчилося навчання вчителів Овруцької громади

Фото без описуОсь і закінчилося навчання вчителів ОТГ. 22.06.2024 року педагоги-тренери ВАЛЕНТИНА КАПУШ та МАРИНА КАЗМИРИК  організували і провели методичний практикум «НУШ: розумію, умію, роблю» для 3-ої групи педагогів 5-6 класів, які забезпечують реалізацію Державного стандарту базової середньої освіти на першому (адаптаційному) циклі НУШ. В ході практикуму освітяни опрацювали нормативні документи, види оцінювання, основні ознаки формувального оцінювання;  якісний зворотний зв'язок, вчилися обирати техніку зворотного зв'язку відповідно до навчальної ситуації; аргументувати добір онлайн-інструментів оцінювання відповідно до цілей уроку. Учасники об’єднувалися  в групи, напрацьовували ознаки ефективної роботи шкільної команди, розібрали алгоритм формувального  оцінювання, обговорили розроблення адаптованих  критеріїв  оцінювання, виховання в НУШ: особистісний розвиток та цінності, практикували  вправи із застосування  штучного інтелекту в роботі вчителя. Підсумок  тренінгу був проведений за метафоричними  малюнками.

Хочемо побажати всім педагогам натхнення, творчих успіхів та професійного зростання! Віримо, що отримані знання та навички допоможуть  вчителям у впровадженні нових підходів до навчання та оцінювання учнів, зроблять уроки цікавими, динамічними та ефективними. Дякуємо тренерам за змістовні корисні поради, нові ідеї та позитивні емоції,  за  організацію і проведення 3-ох тренінгів  для освітян  громади. Дякуємо КЗ "Житомирський ОІППО" ЖОР за методичний супровід та підготовку тренерів, адміністрації ліцею ім. Малишка за комфортні умови для навчання педагогів Овруцької ТГ.