Чергове авто для ЗСУ

Фото без опису1 липня 2024 року для потреб військовослужбовців вч А ****,  котрі здійснюють заходи із забезпечення національної безпеки та оборони України безпосередньо в районі виконання бойових завдань, Овруцькою міською радою передано автомобіль  Ford Ranger та 2 генератори.

Автомобіль наданий естонською корпорацією «Сакала» тривалий час використовувався добровольцями мобільної вогневої групи Овруцького ДФТГ.

Генератори передані від німецько-українського товариства «Blau-Gelbes-Kreuz», віднині дозволять мобільно забезпечити енергоживлення та заряджати радіостанції та інші прилади.

Міський голова Іван Коруд зазначив: «Тішить, що постійні передачі авто і всього необхідного нашим воїнам справді стали традиційними для Овруцької громади. Не перестану дякувати нашим благодійникам: естонській корпорації «Сакала» в особі Tarmo Needo та німецько-українському товариству «Blau-Gelbes-Kreuz»в особі нашої землячки, волонтерки – Надії Кушнерчук,   які завжди підставляють нам своє дружнє плече та роблять все можливе, аби швидше наблизити Перемогу України.  Щиро дякую нашим Захисникам, які могутньою стіною, зі зброєю в руках, стоять на захисті рідної країни.»

Разом – до Перемоги!