ПРОТОКОЛ №29 засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення від 21 липня 2023 року

Фото без описуПРОТОКОЛ  №29

засідання постійної депутатської комісії з

гуманітарних питань, освіти, медицини, культури,

фізичного виховання та соціального захисту населення

від 21 липня 2023 року

Присутні: голова комісії:  Соботюк Л.І.

Члени комісії: Мошківська Л.П., Гаращук М.В.,  Давидюк Ю.В.

Відсутні: Кашуба Т.А.

Порядок денний засідання

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

Інформує: Мельничук Олена Володимирівна - бухгалтер

Центру надання соціальних послуг

1. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Овруцької міської ОТГ на 2021-2025 роки.

Інформує: Барановська Оксана Петрівна – начальник

відділу соціального захисту населення

1. Про затвердження Програми розвитку освіти в Овруцькій міській територіальній громаді на 2023-2025 роки.
  2. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочину дітей в Овруцькій міській територіальній громаді на 2023 рік.

Інформує: Ткачук Василь Григорович –  начальник

відділу з гуманітарних питань

1. Про закріплення депутатів Овруцької міської ради за старостинськими округами та містом Овруч.

Інформує: Кисіль Віктор Леонідович – секретар

міської ради

1. Різне.

За такий порядок денний:

Рішення прийнято.

Запропоновано регламент проведення комісії:

Доповідачам до 10 хв., виступи/запитання до 3 хв.,

відповіді на запитання до 3 хв.

Рішення прийнято.

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ: 1.  Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

ДОПОВІДАЄ:Мельничук О.В. – бухгалтер Центру надання соціальних послуг

Участь в обговоренні проекту рішення взяли депутати Соботюк Л.І., Мошківська Л.П., Гаращук М.В., Давидюк Ю.В., секретар ради Кисіль В.Л., начальник відділу соціального захисту населення Барановська О.П. В ході обговорення було запропоновано внести певні зміни до проекту рішення. На голосування було поставлено проект рішення зі змінами.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення (зі змінами) «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади».

СЛУХАЛИ: 2. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Овруцької міської ОТГ на 2021-2025 роки.

ДОПОВІДАЄ: Барановська О.П. - начальник відділу соціального захисту населення

Депутат Давидюк Ю.В. задала запитання доповідачу по даному проекту рішення, Барановська О.П. надала відповідь.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Овруцької міської ОТГ на 2021-2025 роки».

СЛУХАЛИ: 3.  Про затвердження Програми розвитку освіти в Овруцькій міській територіальній громаді на 2023-2025 роки.

ДОПОВІДАЄ: Ткачук В.Г. –  начальник відділу з гуманітарних питань

Участь в обговоренні проекту рішення взяли депутати Соботюк Л.І., Мошківська Л.П., Давидюк Ю.В., секретар ради Кисіль В.Л. В ході обговорення було запропоновано внести певні зміни до проекту рішення. На голосування було поставлено проект рішення зі змінами.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення (зі змінами) «Про затвердження Програми розвитку освіти в Овруцькій міській територіальній громаді на 2023-2025 роки».

СЛУХАЛИ: 4. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочину дітей в Овруцькій міській територіальній громаді на 2023 рік.

ДОПОВІДАЄ: Ткачук В.Г. –  начальник відділу з гуманітарних питань

Депутат Мошківська Л.П. задала запитання доповідачу по даному проекту рішення, Ткачук В.Г. надав відповідь.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочину дітей в Овруцькій міській територіальній громаді на 2023 рік».

СЛУХАЛИ: 5. Про закріплення депутатів Овруцької міської ради за старостинськими округами та містом Овруч.

ДОПОВІДАЄ: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

Участь в обговоренні проекту рішення взяли депутати Мошківська Л.П., Давидюк Ю.В.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про закріплення депутатів Овруцької міської ради за старостинськими округами та містом Овруч».

Голова комісії                                                        Соботюк Л.І.

Секретар комісії                                                    Мошківська Л.П.