До Овруцької  громади завітала делегація  гостей - меценатів швейцарської Асоціації  “Cholidero chin Frontere”

Фото без описуСвіт не без добрих людей, - це в черговий раз довели друзі-благодійники...

Завдячуючи учасникам  Житомирської ГО «Студентський клуб» - волонтерам: Яніні та Олександру Яремчукам, Володимиру Виговському, Йосипу Свідерському, Юрію Вінніченку, сьогодні, п’ятого липня 2024 року, із гуманітарною допомогою до Овруцької  громади завітала велика делегація  гостей - меценатів  швейцарської Асоціації  Cholidero chin Frontere: Aurore Maillard, Damien Genoud, Dominique Rime, Franck Labourey, Franck Nussbaumer, Françoise Vallat, Jacques Pittet, Joёl Abbet, Jose Milton Dos Santos, Marc Dufey, MarieLouise Ruffieux, Varrin Philippe, Raphaёl Tissot, Ricardo Schällibaum, Sebastien Rumo, Simon Overney, Rauber Stephane, Michaёl Pachoud.

Поважних гостей радо зустріли: міський голова Іван Коруд, представники Овруцької пожежно – рятувальної частини на чолі з заступником начальника Коростенського районного управління ГУ ДСНС УКРАЇНИ у Житомирській області - Юрієм Кушнерчуком,  добровольці ДФТГ та небайдужі мешканці громади.

До слова було запрошено гостей із Швейцарії та представників ГО«Студентський клуб» Олександра Яремчука й Володимира Виговського.

За значну допомогу громаді, міський голова Іван Коруд вручив гостям Почесні грамоти та символічні подарунки на згадку про Овруч.

З глибоким співчуттям, хвилиною мовчання та покладанням квітів, швейцарські друзі разом із керівництвом громади вшанували пам'ять загиблих Героїв сьогодення.

Віднині, благодійники значно поповнили пожежний арсенал рятувальників Овруччини, передавши їм автомобіль Марседес Спрінтер, три пожежні помпи, пожежно-рятувальне спорядження, обладнання, одяг, лікарські засоби та медикаменти.

Слід зазначити, що під час заходу, Швейцарська делегація була приємно вражена гостинністю Овруцького краю та тим, що поряд із Гімном України звучав Гімн Швейцарії.

Попередньо, співпрацюючи із житомирськими волонтерами — Заслуженими артистами України Яніною і Олександром Яремчуками, котрі,у підтримку українського народу, дають благодійні концерти у Швейцарії, швейцарські  благодійники організували збір грошей  у себе на Батьківщині, щоб зібрати  гуманітарну допомогу та  доставити її в Україну.

У підсумку, Овруцький міський голова Іван Коруд подякував гостям за розуміння важкої ситуації в Україні та цільову підтримку громаді, а такожвсім Захисникам України за їхню мужність і стійкість та оборону рідної землі, далі, звертаючись до гостей, зазначив: «Ваш візит незабутній, адже це велика честь для громади. Ваша допомога є дуже важливою  й  актуальною,  оскільки  надасть можливість виконувати  оперативні  завдання  для забезпечення безпеки жителів громади. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю».

Разом до Перемоги!