ПРОТОКОЛ №22 засідання постійної депутатської комісії з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності від 21 вересня 2023 року

Фото без описуПРОТОКОЛ  №22

засідання постійної депутатської комісії

з  питань законності і правопорядку, депутатської етики,

регламенту та регуляторної діяльності

від 21 вересня 2023 року

Присутні: голова комісії Крамчанин О.Г.

Члени комісії: Китиця В.В., Піскунова Г.В., Бірківський  В.А.

Відсутні: Левковський М.А., Шатило В.П.

Порядок денний засідання

1. Про внесення змін до Програми профілактики злочинності в Овруцькій міській ТГ на 2022 - 2026 роки.

Інформує: Рибинська Наталя Михайлівна – заступник

міського голови

1. Про затвердження Лавника І.М. на посаду старости Кирданівського  старостинського округу.

Інформує: Савченко Марина Іванівна - начальник відділу документообігу та організаційно-кадрової роботи

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Овруча».

Інформує: Кисіль Віктор Леонідович – секретар

міської ради

1. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Інформує: Шевцова Оксана Іванівна – начальник

відділу ЦНАП

1. Різне.

За такий порядок денний:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0, «Не голосував» - 0

Рішення прийнято.

Запропоновано регламент проведення комісії:

Доповідачам до 3 хв., виступи/запитання до 2 хв.,

відповіді на запитання до 2 хв.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0, «Не голосував» - 0

Рішення прийнято.

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ 1: Про внесення змін до Програми профілактики злочинності в Овруцькій міській ТГ на 2022 - 2026 роки.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М. – заступник міського голови

Додаткову інформацію з даного питання надав начальник ВП №1 (м. Овруч) Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області Кондрацький Ю.М. Участь в обговоренні проекту рішення взяли депутат Китиця В.В., секретар ради Кисіль В.Л.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми профілактики злочинності в Овруцькій міській ТГ на 2022 - 2026 роки».

СЛУХАЛИ 2: Про затвердження Лавника І.М. на посаду старости Кирданівського  старостинського округу.

ДОПОВІДАЄ: Савченко М.І. - начальник відділу документообігу та організаційно-кадрової роботи

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про затвердження Лавника І.М. на посаду старости Кирданівського  старостинського округу».

СЛУХАЛИ: 3. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Овруча».

ДОПОВІДАЄ: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Овруча».

СЛУХАЛИ: 4. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

ДОПОВІДАЄ: Шевцова О.І. – начальник відділу ЦНАП

Участь в обговоренні проекту рішення взяли голова комісії Крамчанин О.Г., секретар ради Кисіль В.Л.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Голова комісії                                                           Крамчанин О.Г.

Секретар комісії                                                       Бірківський В.А.