Подяка Овруцького міського голови Івана Коруда за допомогу

Фото без опису

В селах Овруцької громади з’явилися Алей пам’яті на честь наших загиблих Земляків, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та, на превеликий жаль, віддали своє життя у боротьбі з російським окупантом.

Поява Алей стала можливою, завдяки величезній, спільній праці активних жителів громади й старост, матеріальній та фінансовій допомозі приватних підприємців, а також родинам загиблих Героїв.

Щиро дякую всім небайдужим, хто долучився до облаштування Алей пам’яті: Олександру Дідківському, ПП Ларисі Ігорівні Невмержицькій,  Василю Невмержицькому, Григорію Юрчаку, Олександру

Гетьману, Олександр Левківському, Володимиру Невмержицькому, Миколі

Невмержицькому, сім'ям Валентини Адамівни та Галини Василівни Левківських, Василю Левківському (с. Левковичі); Аллі Невмержицькій, Світлані Войтицькій,Олександру Кучинському, ПП Віталію Невмержицькому, Олександру Скреду, Ларисі Василівні Невмержицькій, Володимиру Шиманському, Сергію Крутню,Сергію Берневеку, Івану Лавнику  (с. Кирдани);

Володимиру та Марині Невмержицьким (ТОВ "АГРО-СТАНДАРТ".), Олегу та Світлані Левківським  (ФОП Ковердун М.М.), директорам ТОВ ВП полісся Тетяні Тростенюк та ТОВ АПК Дубовий Гай Марії Ущаповській,сім'ям Максима Білецького,Олександра  Скреда, Андрія Купрійчука, Олексія Семенчука, Дмитра Яковенка,Сергія Милашевського, Анатолія Невмержицького ,Віктора Тимошенка, Валентині Ломаці (с. Підруддя); Ігорю Бортуну директору " СТОВ Бондаріаське", сім'ї  Наталії Герасимчук (с. Бондарі); Валентину Прачуку, Сергію Божку (с. Велика Хайча); ФОП Олегу Скорецькому , Павлу Торгонському, Людмилі Струтовській (с. Заріччя).

Нехай ваша доброта, чуйність, людяність та щирість повертаються до вас сторицею. Ви стали гідним прикладом у цій спільній праці в ім’я Перемоги та вшанування наших земляків.

Завдячуючи кожному з вас, віднині перехожі зможуть будь-якої миті підійти до Алеї, зупинити погляд на світлинах Героїв, вшанувати їхню пам’ять та подякувати за безцінний подвиг.

Слава Героям!

Слава Україні!