На базі КНП «Овруцький ЦПМСД» відбувся День Спільнодії

Фото без опису#тияк

Зміцнення й підтримка ментального здоров’я потребують свідомих зусиль і колективної опіки громади.

08.08.2024р. в рамках Всеукраїнської програми ментального здоровʼя - за ініціативи першої Леді Олени Зеленської та за підтримки Овруцької міської ради, на базі КНП «Овруцький ЦПМСД» відбувся День Спільнодії.

Захід розпочала консультант Олена Хомич, яка ознайомила учасників з Всеукраїнською програмою ментального здоров'я "Ти Як?"

Також до заходу долучилась психологиня КНП «Овруцький ЦПМСД» Тетяна Бичківська та провела тренінг з надання психологічної самодопомоги, ознайомила з техніками саморегуляції, заземлення, опанування стресу.

В процесі заходу провели інтерактивний івент «Подорож до ментального здоровʼя». Учасники заходу отримали друковані матеріали.