Двоє Овручан повернулося з полону!

Фото без описуДорогі жителі Овруцької громади!
Сьогодні, 24 серпня, відбувся черговий обмін військовополоненими між Україною та росією. Із російського полону додому повернулися 115 українських військових.
Для Овруцької громади це подвійна радість, адже серед звільнених  –  двоє наших земляків Олександр Миколайович Мошковський (с. В. Фосня) та Леонід Андрійович Онищенко (м. Овруч)
Висловлюю слова подяки від імені Овруцької громади
Уповноваженому  ВР України з прав людини Дмитру Лубінцю, Координаційного штабу з питань поводження з полоненими та всім причетним до організації та обміну полоненими за людяність та безкорисливу працю. Також безмежно вдячний родинам полонених та зниклих безвісти Героїв, які щонеділі на площі Свободи в м. Овруч беруть участь в акціях на підтримку українських військовополонених.  Маю велику надію, що кожен воїн невдовзі повернеться до рідної домівки.

Щиро дякую батькам та родичам Героїв, які сьогодні повернулися в Україну за гідно вихованих синів – патріотів.

Низький уклін вам, Герої за вашу незламність, відданість  та мужність. Бажаю вам якнайшвидшого відновлення та зустрічі з родинами.

З повагою – міський голова Іван Коруд