В Овруцькому Будинку культури відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Овруцької міської ради

Фото без опису02 вересня 2024 року в Будинку культури м. Овруч, під головуванням Овруцького міського голови Івана КОРУДА, за участі Народного депутата України Арсенія ПУШКАРЕНКА, начальника Коростенської РВА Олега РЯБОГО та заступника начальника Коростенської РВА Володимира СИВКА, керівників підприємств, установ та організацій Овруцької міської ради та підприємців Овруччини відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, де розглядалося  питання: «Про підготовку підприємств житлово – комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 20245 – 2025 року».

Хвилина мовчання перед початком виконкому та покладання квітів по завершенню заходів слугували важливим моментом для вшанування пам’яті  Земляків – Героїв та всіх, - хто загинув у російсько – українській війні.

У своїй доповіді міський голова Іван Коруд прозвітував про виконані заходи з підготовки громади до осінньо – зимового періоду та повідомив про наступні кроки, які необхідно здійснити для повної готовності до зимового періоду.

Членами виконкому було прийнято рішення щодо подальшого забезпечення виконання заходів передбачених рішенням виконкому міської ради від 29.04.2024 року «Про підготовку підприємств житлово – комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 20245 – 2025 року.»

У формат засідання виконавчого комітету було включено урочистий захід з нагоди Дня підприємця. Під час цієї частини події,  за значний внесок у розвиток громади та вагому підтримку ЗСУ, місцевих підприємців Олега СКОРЕЦЬКОГО та Марію УЩАПОВСЬКУ було нагороджено пам’ятними подарунками – годинниками від Народного депутата України Арсенія ПУШКАРЕНКА; Народний депутат України Арсеній ПУШКАРЕНКО також передав Подяки та висловив вдячність від імені голови Верховної Ради  Руслана СТЕФАНЧУКА місцевим підприємцям Людмилі НОВАДЧУК та Олександру КАРПОВИЧУ за активну участь у соціально – економічному житті громади; за вагомий внесок у розвиток громади начальник Коростенської РВА Олег РЯБОЙ вручив Подяки фізичним особам – підприємцям Валерію НЕВМЕРЖИЦЬКОМУ, Світлані ЗАРОВНІЙ та Артему ШАТИЛУ; своєю чергою, Овруцький міський голова Іван Коруд відзначив кращих платників податків громад та вручив Почесні грамоти директору ТОВ «АГРО-СТАНДАРТ» Володимиру НЕВМЕРЖИЦЬКОМУ, директору ТОВ "ВП "ПОЛІССЯ" Тетяні ТРОСТЕНЮК, директору  ТОВ "АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ" Ігорю ШВАБУ, генеральному директору  ТОВ "БАЛЬЗАК" Аркадію КОМАРУ, директору ТОВ «УКРАГРОЛІСОПЕРЕРОБКА» Віталію КУПРЕЙЧУКУ, голові ФГ «Мілка-Гуничі» Сергію ЯСКАЖУКУ та голові ФГ «Вознюк» Віталію ВОЗНЮКУ, фізичним особам-підприємцям: Олександру РЕДЧИЦЮ, Олексію КОЗЕЛУ, В’ячеславу НЕВМЕРЖИЦЬКОМУ, Агвану ОГАНЕСЯНУ та Юрію ПЕСТИЧУ; за тісну співпрацю зі службою зайнятості у працевлаштуванні жителів громади, заступник начальника Овруцького управління – начальник відділу кар’єрного консультування Коростенської філії Житомирського обласного Центру зайнятості Наталія ГУМЕНЮК нагородила Подяками Яну СКОРЕЦЬКУ та Дениса НЕВМЕРЖИЦЬКОГО.

Модератором заходів виступила Юлія КОРЧЕМНА - начальник відділу культури і туризму Овруцької міської ради.

Заходи завершилися на позитивній ноті, бо дружня атмосфера панувала в залі цього дня.