Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Послуги по перевезенню щебеневої продукції автомобілями-самоскидами

Фото без опису

( відповідно до пункту 4¹ постанови КМУ від 11.10.2016 No 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний

код замовника, його категорія: Комунальне підприємство «Овруч» Овруцької міської ради, 11100, Україна, Житомирська область, м. Овруч, вул. Франка,5 А, код ЄДРПОУ 40569774, категорія Замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

2. Ідентифікатор  закупівлі:

UA-2024-07-24-006231-a

3. Назва предмету закупівлі:

Дорожні знаки (ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)

4. Обсяги закупівлі послуг:

54 штук;

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

З метою приведення ділянок вулично-шляхової мережі, які прилягають до території дошкільних закладів освіти і загальноосвітніх навчальних закладів у відповідності вимогам правил, норм  та стан в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху  в межах Овруцької територіальної громади у відповідності до вимог ДСТУ 4100-2021 «Безпека дорожнього руху. Знаки дорожні. Загальні технічні умови»

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені в Розділі VII  «Технічна специфікація» Тендерної документації  до закупівлі. UA-2024-07-24-006231-a

6. Розмір бюджетного призначення

або очікувана вартість предмета закупівлі:       63 767,00 гривень.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Визначення очікуваної  вартості предмета закупівлі здійснено методом порівняння ринкових цін шляхом проведення моніторингу цінових пропозицій на підставі комерційних пропозицій та прас-листів, отриманих від потенційних учасників закупівлі відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275. Вихідними даними для розрахунку є пропозиції наступних потенційних учасників закупівлі ТОВ «Дорпромінвест», ТОВ «В.А.М.БУД», ТОВ «Профізнак».