Порядок денний засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту та регуляторної діяльності

19.09.2024 р.     15-00 год.

засідання постійної депутатської комісії

1. Звіт директора КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради про виконання умов контракту.

Інформує: Шевчук Олександр Іванович – директор

КНП «Овруцький ЦПМСД»

1. Про створення осередку вивчення навчального предмета / інтегрованого курсу «Захист України» у закладах освіти Овруцької міської територіальної громади.
  2. Про передачу майна з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс Овруцького ліцею імені Андрія Малишка Овруцької міської ради.

Інформує: Невмержицька Надія Петрівна – начальник

відділу з гуманітарних питань

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.
  2. Про надання матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади на опалення.

Інформує: Можарівська Юлія Михайлівна. – начальник відділення

соціальної роботи Центру надання соціальних послуг

1. Звернення депутатів Овруцької міської ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Інформує: Барановська Оксана Петрівна - начальник

відділу соціального захисту населення