В Овруцькій громаді відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня територіальної оборони України

Фото без опису4 жовтня 2024 року, в Овруцькій громаді,  на двох визначених локаціях, відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня територіальної оборони України, в якому взяли участь: заступник командира 115 бригади ТРО підполковник  Валерій Онопрієнко, начальник штабу передового командного пункту ОТУ "Волинь" підполковник Віталій Береговець, начальник 9 прикордонного загону Державної прикордонної служби України (місце дислокації м. Овруч) підполковник Дмитро Кошельник, начальник відділу поліції №1 Коростенського РУП ГУНП України в Житомирській області підполковник Вадим Жикевич, начальник Коростенського відділу ГУ ДСНС України полковник Юрій Кушнерчук, Овруцький міський голова Іван Коруд та бійці добровольчого формування Овруцької територіальної громади.

За вагомий особистий внесок в забезпечення діяльності територіальної оборони, забезпечення громадського порядку на території Овруцької громади та з нагоди Дня територіальної оборони України добровольців добровольчого формування Овруцької громади нагороджено грамотами та подяками.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Овруцький міський голова Іван Коруд наголосив, що від початку повномасштабного російського вторгнення, територіальна оборона стала символом незламності нашого народу, проявом його духу та єдності; подякував кожному за відданість та непохитну готовність захищати рідну землю та побажав присутнім міцного здоров’я, незламної волі,  натхнення на шляху до нашої спільної мети – Перемоги України.

Тільки разом ми здатні на більше!

Слава Героям!

Слава Україні!