Звіт відділу економічного розвитку та залучення інвестицій за ІІІ квартал 2024 року

відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

за ІІІ квартал 2024 року

Сформовано інформацію по об’єктах Green-field, brown-field та направлено до Житомирської ОВА.

Заповнені пропозиції щодо отримання допомоги на міжнародній платформі «Cities for Cities».

Працівниками відділу було опрацьовано понад 70 документів вхідної документації, заповнено 20 анкет та опитувальників.

Постійно приймається участь у навчальних семінарах, тренінгах, що стосуються оновлень законодавства та актуальних питань щодо роботи відділу та розвитку громади..

Начальником відділу Кисельчук Н.М. була проведена наступна робота:

• Сформовано в системі Автоматизованої реєстрації гуманітарної допомоги митні декларації на перетин кордону по гуманітарним вантажам: матеріали та обладнання; автомобільний транспорт з Естонії.
  • Відповідно до законодавства щомісячно формуються та подаються звіти про розподіл гуманітарної допомоги, в електронній формі.
  • Прийнято активну участь в організації заходу до Дня підприємця (організовано запрошення підприємців, проведено аналіз фінансово-економічних показників підприємців, поданих до нагородження)
  • Сформовано презентацію та доповідь на тему: «Досвід розробки програми відновлення (її частини) Овруцької міської територіальної громади». Представлено громаду на онлайн нараді.
  • Сформовано бюджети до бізнес-планів по Урядовому проєкту «єРобота» для дев’яти підприємців громади з метою розширення діючого бізнесу та офіційного працевлаштування населення. Здійснюється допомога щодо подачі бізнес-планів та проходження співбесіди.
  • Організовано співпрацю з представниками НЕФКО, своєчасно опрацьовуються запити та подається запитувана інформація. Подано пакет документів для формування юридичного висновку по проєкту: «Капітальний ремонт Овруцького ліцею №3 та Овруцької міської лікарні». Триває робота в напрямку водопостачання та водовідведення (надіслані ПКД, опитувальники, мапи).
  • Проводиться щомісячний збір та аналіз показників електроенергії по підпорядкованих об’єктах Овруцької міської ради.
  • Сформовано та подано пропозицію ГО «КІСАР» щодо створення ветеранського хабу та облаштування безбарєрного простору в приміщенні бувшого сільхозуправління.
  • Подано заявку на участь у проєкті «Волонтерство: від усвідомлення до дії» у конкурсі мінігрантів щодо облаштування дитячого відкритого простору на території Овруцької громади.

Головним спеціалістом відділу Кравчук С.П. була проведена наступна робота:

• Представлено громаду на онлайн форумі "Тиждень стійкості українських міст". Під час презентації Овруцької громади до міжнародних інвесторів були донесені проблемні  питання у сфері енергозбереження та першочергові потреби для їх вирішення.
  • Сформовано та подано мотиваційні листи до програми U-Laed щодо необхідності матеріального забезпечення проектного офісу Овруцької громади. В результаті чого отримано ноутбук, принтер, телефон та офісні програми для з метою забезпечення функціонування проектного офісу.
  • Сформовано, переведено та подано запит до Асамблеї української мережі ALDA щодо забезпечення необхідною навчальною технікою осередку патріотичного виховання на суму 5 тис. євро..
  • Сформовано заявку на всеукраїнський конкурс для жінок-підприємиць – виробниць крафтової продукції від благодійного фонду «Жіночі можливості в Україні» для підприємиці Овруцької громади.
  • Сформовано запит до представників ESTEDEV з метою допомоги у пошуку міжнародних партнерів щодо реалізації проектів розвитку та відновлення.
  • Сформовано запит на Посольство Японії з метою допомоги у виготовленні ПКД по проекту створення хостелу для ВПО.
  • Проводиться робота по проєкту: «Молодіжні ради у Лівівській, Житомирській та Полтавській областях» від програми USAID  «Говерла» по якому Овруцька громада була відібрана до участі.
  • Сформовано детальні описи бізнес процесів  до дев’яти бізнес-планів для ФОП по Урядовому проєкту «єРобота»
  • Заповнено анкети та зареєстровано делегацію від Овруцької громади на учать у міжнародній виставці ReBuild Україна.

Постійно надається інформація щодо актуальних грантових програмах для підприємців, сільгоспвиробників, молоді, установ Овруцької міської ради у вайбер групі до якої входить понад 40 підприємців громади.

Начальник відділу                                                                         Ніна КИСЕЛЬЧУК