Грантовий конкурс на створення програми розвитку для підприємців від UMAEF
Грантовий конкурс на створення програми розвитку для підприємців від UMAEF
Гранти для неурядових організацій для імплементації заходів, спрямованих на розвиток управлінських навичок спеціалістів керівної ланки МСП.
Очікувана сукупна сума: 150 000 доларів США (залежить від наявності фінансування)
Мета: підвищення організаційної стійкості, вдосконалення бізнес-процесів, підвищення продуктивності, розвиток та зростання малих та середніх підприємств.
Завдання: створення та організація спеціалізованих навчальних курсів для навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів керівної ланки МСП.
Ukraine-Moldova American Enterprise приймає грантові заявки від бізнес-асоціацій, бізнес-спільнот, навчальних організацій, центрів сприяння бізнесу, та інших неурядових організацій, які працюють у сфері підтримки бізнесу, економічного розвитку та підприємництва на імплементацію заходів тривалістю до 12 місяців, спрямованих на розвиток управлінських навичок спеціалістів керівної ланки МСП, які прагнуть адаптуватися і розвивати свій бізнес у ці складні часи, зокрема, через програми навчання та розвитку, тренінги, відкриті лекції, практичні майстер-класи, інтерактивні сесії, бізнес-ігри, візити у компанії тощо.
Мінімальні кваліфікаційні вимоги до заявника:
- Бізнес-асоціації, бізнес-спільноти, навчальні організації, центри сприяння бізнесу, та інші неурядові організації, які працюють у сфері підтримки бізнесу, економічного розвитку та підприємництва, зареєстровані в Україні та зосереджені на наданні послуг, навчанні та іншій підтримці МСП;
- Організаційна спроможність розробити та провести запропоновані заходи;
- Попередній досвід надання послуг, навчання та іншої підтримки МСП.
Будь-яка організація може подати необмежену кількість заявок на фінансування, але максимум одна заявка від однієї організації може бути підтримана за результатами цього конкурсу.
Процес подання заявок відбуватиметься в один етап. Заявники повинні подати заповнену грантову заявку (див Форма заявки на отримання гранту для організації, які працюють у сфері підтримки бізнесу, економічного розвитку та підприємництва).
Після схвалення заявки для отримання гранту, грантоотримувачі повинні будуть підписати угоду з фондом Ukraine-Moldova American Enterprise Fund про надання фінансування, протокол про наміри щодо надання технічної допомоги, та лист-підтвердження згоди бути реципієнтом проекту міжнародної технічної допомоги. Грантоотримувачі зобов’язані вести господарську діяльність відповідно до поданих заявок та відповідно до законодавства України.
Заявка подається в електронному форматі до 31 березня 2025 року із темою листа: Заявка на участь у конкурсі № 2025-01 за адресою: vbigdai@umaef.org
Кінцевий термін подання заявок: 31 березня 2025 року
Програма Іp Management Clinics (IPMC) для інноваційного бізнесу україни
Розпочинається впровадження програми ІРМС для українського інноваційного бізнесу. Дана програма реалізується в рамках співпраці УКРНОІВІ з World Intellectual Property Organization (далі – WIPO) та спрямована на підвищення конкурентоспроможності українських підприємств на міжнародному ринку.
Програма IPMC є комплексною чотиримісячною ініціативою. Учасники отримають індивідуальне наставництво від міжнародних експертів WIPO, які нададуть рекомендації щодо формування ефективних IP-стратегій, проведуть аналіз активів та запропонують практичні рішення для вдосконалення бізнес-моделей.
До участі запрошуються компанії, які мають інноваційний продукт, технологію чи послугу, чітку бізнес-модель, портфель нематеріальних активів/інтелектуальної власності.
Навчальна частина програми включає онлайн-курси від WIPO Academy, семінари, майстер-класи та використання сучасних інструментів для управління бізнесом.
Участь у програмі безкоштовна. Конфіденційність інформації учасників забезпечується за допомогою підписання угоди про нерозголошення (Non-Disclosure Agreement, NDA) між експертами та компаніями
Навчання проводиться англійською мовою (уточнюється можливість перекладу українською мовою).
В Україні програма реалізовуватиметься через Міністерство економіки України та Державну організацію «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» (Національний орган інтелектуальної власності) з метою надання національної підтримки учасникам та забезпечення доступу до міжнародного досвіду.
Програма може стати важливим інструментом для підтримки підприємств за пріоритетними галузями інновацій відповідно до Стратегії цифрового розвитку інновацій до 2030 року:
- інновації для посилення оборони;
- медичні розробки для збереження життя;
- біотехнології для якості життя;
- зелені технології для сталого розвитку;
- інновації в освіті для нових можливостей;
- сучасні рішення для агросектору;
- штучний інтелект для оборони та економіки;
- імерсивні технології для бізнесу та освіти;
- автономні транспортні системи;
- розвиток напівпровідникових технологій;
- кіберзахист критичної інфраструктури;
- космічні технології;
- цифрова трансформація державних послуг;
- гнучка економіка, що адаптується до викликів.
Посилання: https://surl.li/rfufpy
Реєстрація учасників відкрита до 15.03.2025
Для отримання додаткової інформації можна звертатися до начальника відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій УКРНОІВІ – Анастасії ЯРМОЛЮК на електронну адресу: anastasiia.yarmoliuk@nipo.gov.ua.