Перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Овруцької об’єднаної територіальної громади

  • 78

5 березня поточного року в залі засідань міської ради відбулось перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Овруцької об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року. Допомагати в розробці цього документу буде Георгій Федорук – радник з регіонального розвитку Житомирського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

На засіданні були присутні керівники структурних підрозділів міської ради, виконуючі обов’язки старост, представники підприємств, установ, організацій та приватного бізнесу.

Розпочав засідання міський голова Коруд І.Я., який зазначив, що одним із актуальних питань, які підлягають вирішенню є розробка Стратегії розвитку територіальної громади. Адже Стратегія громади – це основний документ з розвитку та зростання територій. Цей документ є ключовим у роботі із наповнення бюджету та залученням інвесторів, адже стратегія передбачає чіткі правила для бізнесу та зацікавленість громади у нових підприємствах. Крім того, стратегічне планування включає в себе аналіз всіх наявних в ОТГ ресурсів та формує алгоритми їх використання та розвитку.

Георгієм Федоруком для присутніх у залі було доведено діяльність Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування, а також сам процес розробки Стратегії розвитку громади,  в ході якої необхідно буде провести соціально – економічний аналіз показників громади та опитування серед підприємців та мешканців громади.

Цікавою була і презентація  «Коли паркан заробляє гроші або як побудувати сонячну електростанцію», яку представив директор ПП «Вінбуд» Євген Перепелиця. Присутні з залі дізнались про реалізовані проекти з встановлення сонячних панелей в приватному секторі на території Житомирської області.

Наразі робочою групою розпочато збір інформації соціально – економічних показників громади.