Засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Овруцької ОТГ

7 червня 2018 року на базі центральної районної бібліотеки ім.. А.Малишка відбулось друге засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Овруцької міської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року.

Організатором проведення є Житомирський відокремлений підрозділ ЦРМС, модератором заходів виступає Георгій Федорчук – радник з регіонального розвитку. Присутніми були начальники відділів та установ Овруцької міської ради, директори ЗОШ, т.в.о старост громади. Начальником відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Овруцької міської ради Оксаною Левківською на засіданні було презентовано соціально-економічний аналіз, звіт про опитування підприємців та мешканців громади. В роботі взяли участь члени робочої групи, з якими куратором з написання стратегії Г.Федорчуком, було проведено заняття щодо виявлення слабких і сильних сторін в розвитку громади, а також складання SWOT – аналізу (обговорення у великій групі) та опрацьовано подальші кроки зі стратегічного планування.