Відбулось засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Овруцької ОТГ до 2027 року

03.06.2021 року відбулось засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Овруцької ОТГ до 2027 року, склад якої було оновлено відповідно до розпорядження міського голови №106 від 19.05.2021 р., а також комітету з управління впровадженням стратегії розвитку Овруцької ОТГ до 2027 року, який створено розпорядженням міського голови №105 від 19.05.2021 р.

Фото без описуСтратегія розвитку громади була затверджена рішенням сесії № 1163 від 14.03.2019 року та передбачає виконання 3 стратегічних цілей, які були сформовані на основі пропозицій жителів громади, представників бізнесу, громадськості, освітян, медиків та виконавчого комітету Овруцької міської ради

Напрямок стратегічного розвитку громади було визначено на 9 років (2019-2027рр.).

Стратегічні цілі передбачають виконання ряду операційних цілей, які, в свою чергу, досягаються завдяки виконанню конкретних завдань. Такі завдання затверджуються на кожні 3 роки та вимагають щорічного моніторингу їх виконання.

Відтак, на даному засіданні було заслухано інформацію про результати виконання завдань Стратегії розвитку Овруцької ОТГ за 2019 та 2020 роки, а також розпочато процес формування нових завдань, які виконуватимуться впродовж наступних трьох років.

Через ряд причин поставлені завдання впродовж двох попередніх років було виконано не на 100 %. Але, сподіваємось, що до 2027 року все ж таки наші стратегічні цілі будуть досягнуті, адже стратегія розвитку є ключовим документом у роботі із наповнення бюджету та залученням інвесторів. Вона передбачає аналіз всіх наявних в ТГ ресурсів та формує алгоритми їх використання та розвитку.

Закликаємо усіх, кому не байдуже майбутнє нашої громади, долучитися та спільно визначити ті завдання, які ми маємо виконати заради досягнення сформованих усіма нами стратегічних цілей!