Напередодні Міжнародного Дня похилого віку відвідали ювілярів Овруцької громади!

Фото без описуНа обслуговуванні Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради перебуває 298 осіб похилого віку, 170 осіб – на безоплатній основі та 128 – на платній. Послуги надають 37 соціальних робітників, які допомагають людям похилого віку та громадянам з особливими потребами. Для підопічних і відвідувачів працює майстер-перукар та майстер з пошиття і ремонту одягу. Згодом планується впровадження послуги “Соціальне таксі”.

Напередодні Міжнародного Дня похилого віку міський голова Іван КОРУД, перший заступник міського голови Володимир ГРИШКОВЕЦЬ, заступник голови Наталія РИБИНСЬКА, старости Овруцької громади спільно з фахівцями Центру надання соціальних послуг відвідали 40 ювілярів, людей поважного віку, яким виповнилося 90 та 95 років., яким було надано продуктові набори та подарунки. А також привітали зі 100-річчям Яковець Ольгу Борисівну (село Покалів) та зі 102-річчям Мальцеву Надію Павлівну (село Кирдани).