3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю!

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю!

  • Переглядів: 122

Люди з інвалідністю не називають себе інвалідами, в цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин, до таких людей ставлення як до людей з особливими потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.

З професійним святом привітали працівників соціальної сфери Овруцької громади!

З професійним святом привітали працівників соціальної сфери Овруцької громади!

  • Переглядів: 114

Із Днем працівника соціальної сфери, яке в Україні відзначають у першу неділю листопада, сьогодні в Овруцькій міській ТГ вітали працівників Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради; Служби у справах дітей Овруцької міської ради; відділу №3 (м.Овруч) Управління соціальної політики Коростенської РДА;  волонтерів.

Заходи, які пройшли в Овруцькій громаді до свята Дня захисника та захисниць України

Заходи, які пройшли в Овруцькій громаді до свята Дня захисника та захисниць України

  • Переглядів: 130

Овруцька міська рада вкотре отримала запит на автомобілі для наших воїнів, які на передовій. Так, 08 жовтня 2022 року, за участю гр. Сергія Ткачука та Івана Годлевського, які здійснили доставку даного автомобіля із за кордону, було передано для потреб військових, а саме начальнику медичної служби ВЧ *** Станіславу Левківському черговий (п’ятий) автомобіль, який слугуватиме для евакуації поранених бійців. Ще один автомобіль в процесі придбання. Дякуємо всім працівникам міської ради, структурним підрозділам, старостам, які на постійній основі долучають до зборів коштів на потреби ЗСУ. Загалом колективом вже зібрано більше ніж 150 тис.грн. Напередодні свята, начальниця Центру надання соціальних послуг міської ради Марина Нестеренко спільно із волонтером Яковом Грищуком відвідали сім’ї Овруцької громади, де загинули близькі родичі починаючи з 2014 року внаслідок російсько-української війни. За сприяння німецьких організацій “Lands Aid” і “3Musketiere” надано продуктові набори. Також, за участі міського голови Івана Коруда, працівників Коростенської РДА, Служби у справах дітей міської ради, Центру надання соціальних послуг 13 та 14 жовтня особисто відвідано 55 родин, у яких загинули сини та чоловіки внаслідок російсько-української війни. Сім’ям висловлена глибока вдячність, а також надано продуктовий набір та матеріальну допомогу. Ми не маємо можливості повернути загиблих оборонців України до життя. Але нам під силу висловити велику вдячність, дорогі батьки та дружини наших захисників, шану за справжніх Героїв, які віддали своє життя задля мирного неба над вільною Україною. Військовослужбовці, які зараз несуть службу на території Овруччини, за власним бажанням спільно із працівниками Центру надання соціальних послуг відвідано сім’ю опікунів Лазоренко, де виховуються 8 дітей-сиріт. Гості привезли діткам подарунки, солодощі, фрукти та інше. Слова захисників наголошують, що такі візити додають їм сил і впевненості у боротьбі. «Ми маємо вибороти щасливе майбутнє для нового покоління українців»! На урочистому зібранні з нагоди свята, яке відбулось 14 жовтня, учні закладів освіти Овруцької громади підготували для захисників дитячі малюнки та привітання зі святом у відеоформаті. Перегляд доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=PMv-JPbvKgU Також разом із дитячими малюнками командирам військових частин міський голова Іван Коруд передав мед, який під час проходження благодійної акції “Поліський мед для ЗСУ” зібрали працівники Овруцького будинку культури від небайдужих громадян та бджолярів Овруччини. Вихованці закладу ЦДЮТ спільно із директоркою Оксаною Корець провели майстер-клас для журналістів з виготовлення окопних свічок, після чого їх було передано для тих, хто стоїть на захисті рідної землі. Щира подяка всім учням та учасникам благодійних акцій за активну участь. Ви неймовірні! Усі дитячі малюнки – це часточка душі та серця, яку ви передаєте нашим захисникам!

Напередодні Міжнародного Дня похилого віку відвідали ювілярів Овруцької громади!

Напередодні Міжнародного Дня похилого віку відвідали ювілярів Овруцької громади!

  • Переглядів: 129

На обслуговуванні Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради перебуває 298 осіб похилого віку, 170 осіб – на безоплатній основі та 128 – на платній. Послуги надають 37 соціальних робітників, які допомагають людям похилого віку та громадянам з особливими потребами. Для підопічних і відвідувачів працює майстер-перукар та майстер з пошиття і ремонту одягу. Згодом планується впровадження послуги “Соціальне таксі”.

Центр надання соціальних послуг спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) відвідали 4 родини внутрішньо переміщених осіб

Центр надання соціальних послуг спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) відвідали 4 родини внутрішньо переміщених осіб

  • Переглядів: 162

16 вересня 2022 року мобільна команда експертів Житомирської області спільно з завідувачкою відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради Юлією Можарівською з метою надання психосоціальних послуг, юридичної, матеріальної та медичної підтримки дітям і батькам, зниження негативних наслідків від пережитих травмуючих подій, спричинених війною в рамках проєкту «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди», що реалізує МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у рамках СПІЛЬНО – програми реагування на війну Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), покликаної об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами для надання мультисекторальної допомоги сім’ям з дітьми, відвідали 4 родини внутрішньо переміщених осіб м. Овруча.

Обстеження умов проживання сімей, котрі опинилися у складних життєвих обставинах, на території Великофоснянського та Раківщинського старостинських округів

Обстеження умов проживання сімей, котрі опинилися у складних життєвих обставинах, на території Великофоснянського та Раківщинського старостинських округів

  • Переглядів: 108

20 вересня рятувальники Овруччини спільно зі співробітниками Національної поліції, представниками Служби у справах дітей та Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради провели обстеження ряду сімей Великофоснянського та Раківщинського старостинських округів, котрі опинилися в складних життєвих умовах. Саме такі обстеження надають можливість фахівцям Служби порятунку оцінити стан дотримання пожежної безпеки в оселях вищезазначених родин перед початком опалювального сезону.

Продуктові набори сім’ям до Дня захисту дітей!

Продуктові набори сім’ям до Дня захисту дітей!

  • Переглядів: 116

У перший день літа ми традиційно відзначали Міжнародний день захисту дітей. Кожного року це свято асоціювалося із веселим дитячим сміхом та розвагами, проте цьогорічне свято відзначалось в умовах воєнного стану. День захисту дітей – це ще одна чудова можливість нагадати дорослим про те, що діти це наше майбутнє і що маленькі українці, особливо в період війни, потребують уваги та турботи.

Гід державних послуг. Банер