Перший об’єкт відбудови України, затверджений іноземною державою, – це дитячий садочок у місті Овруч!

Фото без опису4-5 липня 2022 року  народні депутати України разом з депутатами та головами територіальних громад Житомирщини (у складі делегації брав участь Овруцький міський голова Іван КОРУД),  волонтерами та підприємцями України мали нагоду відвідати та попрацювати з Другом з великої букви України  – Естонією.

Основні теми, які були обговорені:

– продовження підтримки Естонією України, надання гуманітарної та грошової допомоги;

–  участь Естонії у подальшій відбудові України, зокрема у Житомирській області;

Зокрема відбулися зустрічі з:

– підприємцями Естонії, які б хотіли долучитися до проєктів відбудови, або надати свою допомогу у таких;

– Міністром підприємництва та інформаційних технологій/ Міністром закордонних справ Естонії;

– представниками Міністерства фінансів Естонії;

– очільницею Дитячого будинку Barnahus;

– бізнесом, який будує модульні госпіталі, що можуть стати в пригоді у воєнний час;

– директором Міжнародного центру оборони та безпеки;

– представниками Естонського центру міжнародного розвитку;

– парламентарями Естонії – Рійгікогу;

Уряд Естонської Республіки ухвалив рішення про будівництво нового сучасного дитячого садочку в м. Овруч Житомирської області.  Це перший об’єкт відбудови України, затверджений іноземною державою. Саме такий заклад дошкільної освіти естонці будують для своїх діток і саме такий буде збудовано для наших. Кошти на реалізацію проекту вже виділені. Питання термінів реалізації проекту залежить від безпекової ситуації в країні.

Дякуємо уряду Республіки Естонії, що працюємо у єдиному фронті підтримки, який так необхідний усім нам у ці важкі і темні часи для нашої країни. Відбудуємо Україну разом!