КП «Відродження» Овруцької міської ради інформує

Фото без описуШановні абоненти КП «Відродження» Овруцької міської ради!

Підприємство доводить до відома інформацію про те, що планується підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення!

На даний час діють тарифи на водопостачання введені в дію з 01.05.2019 р., розроблені за показниками 2019 року  - початку 2020 року, зі змінами від 01.05.21р про норми споживання та на водовідведення – з 01.10.2019р.

Перегляд тарифів пов’язано зі збільшенням вартості електричної енергії, паливно-мастильних та інших матеріальних ресурсів, підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Вартість електричної енергії, з урахуванням послуг з розподілу, яка врахована у діючому тарифі складає – 3,54 грн/кВт-год з ПДВ. З 01.02.2023 р. вартість електричної енергії складає 6,89 грн/кВт-год з ПДВ. Підвищення відповідно складає – 111 %, тобто більше ніж у два рази.

Вартість пального складає: ДП – 51,95 грн/л, бензин А-95 – 47,95 грн/л, газ – 27,45 грн/л з ПДВ. Тоді як у діючому тарифі враховано: ДП – 23,36 грн/л, бензин А-92 – 23,58 грн. /л, газ – 14,55 грн/л з ПДВ. Підвищення вартості відбулося більше ніж у два рази.

Аналогічна ситуація щодо вартості решти матеріальних ресурсів, які необхідні для проведення ремонтних робіт підприємством та утримання мереж в робочому стані.

Тому, для забезпечення безперебійного, вчасного та якісного надання послуг, підприємство звертається до споживачів ставитися з розумінням, переглянути власне споживання води, розглянути питання встановлення лічильників обліку з метою економного використання послуг,  та  у разі наявності,  сплатити заборгованість, згідно діючих тарифів!

Адміністрація КП «Відродження»

Овруцької міської ради