Відкриття оновленого терапевтичногог відділення у КНП "Овруцька міська лікарня""

  • 229

Фото без опису23 березня 2023 р. звичайний робочий день, але для колективу терапевтичного відділення КНП "Овруцька міська лікарня" Овруцької міської ради запам'ятається на довго, адже саме цього дня відбулося відкриття оновленого даного відділення.
Міська рада, на чолі з міським головою Іваном Корудом, здійснила мрію та втілила в реальне життя свій задум: створення сучасних умов для лікарів і пацієнтів терапевтичного відділення.
Захід розпочався перед центральним входом лікарні, із висадження троянд, що є символом Миру (квіти для лікарні подарували Віталій Юшкевич та Віталій Комарчук).
Урочисте відкриття терапевтичного відділення відбулося за участі: Народних депутатів України Арсенія Пушкаренка та Тетяни Грищенко, начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, начальника Коростенської РВА Юрія Тарасюка, депутатів Житомирської обласної ради Валерія Прокопчука, Людмили Кицак, Валентини Донець, Ігоря Лукашенка, Андрія Руденького, Олександра Дмитрука, керівництва інших громад області та медичних працівників лікарні.
На реконструкцію відділення затрачено 3 500 000 грн - власних коштів КНП "Овруцька міська лікарня" Овруцької міської ради. У відділенні замінено внутрішні комунікації, зроблено ремонтні роботи в усіх палатах, встановлено пожежну сигналізацію та вентиляцію, оновлено стелю, стіни та підлогу,  придбано сучасні меблі та обладнання (частину меблів надали благодійні фонди "Хлібний дім" та "Олива"); у кожній палаті на 2- 4 ліжко-місця створено належні санітарно-побутові умови. На цей час у відділені розміщено 30 ліжок.
Не була зайвою благодійна допомога від Віталія Юшкевича та Віталія Комарчука. Ними закуплено медичну форму для працівників терапевтичного відділення, але на цьому благодійники не зупинилися та, для покращення інтер'єру відділення, передали велику кількість власних фотокартин Віталія Юшкевича.
«Отримувати якісні медичні послуги та комфортні умови лікування  мають, без винятку, усі хворі. Тішить, що відтепер пацієнти відділення будуть проходити лікування у сучасних, європейських умовах. Не зупиняємося на досягнутому. На перспективу хочемо зробити сучасне реабілітаційне відділення, тому що багато наших Захисників, які повертаються з війни потребують саме реабілітаційних заходів.», – відмітив міський голова Іван Коруд та подякував всім, хто сприяв якісному виконанню будівельних робіт у відділенні та всьому медичному персоналу лікарні за їх самовіддану працю.
Директорка КНП "Овруцька міська лікарня" Валентина Шубан вручила Грамоти та Подяки всім, хто долучився до ремонту відділення та побажала пацієнтам скорішого одужання, а своїм колегам успішної роботи у лікуванні пацієнтів.       
 Традиційно перерізали стрічку. Далі всі присутні мали можливість оглянути відділення та його матеріально-технічне оснащення.