​​​​​​​Колектив КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради висловлює щиру вдячність Фонду UNICEF Ukraine

​​​​​​​Колектив КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради висловлює щиру вдячність Фонду UNICEF Ukraine

  • Переглядів: 155

Колектив КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради висловлює щиру вдячність Фонду UNICEF Ukraine, який за сприянням Голови Житомирської обласної військової адміністрації Бунечка Віталія Івановича, винайшли можливість поставки до нашого закладу дизель – електричної станції.

КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради запрошує на роботу !!!

КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради запрошує на роботу !!!

  • Переглядів: 261

КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради запрошує на роботу фізичного терапевта, ерготерапевта, невропатолога, акушер – гінеколога, ревматолога, гастроентеролога, лікаря з ультразвукової діагностики, епідеміолога, логопеда.

В поліклінічно - діагностичному відділенні КНП "Овруцька міська лікарня" надаються послуги по зубопротезуванню для пільгових категорій населення

В поліклінічно - діагностичному відділенні КНП "Овруцька міська лікарня" надаються послуги по зубопротезуванню для пільгових категорій населення

  • Переглядів: 180

КНП "Овруцька міська лікарня" повідмляє, що у поліклінічно - діагностичному відділенні в кабінеті №63 надаються послуги по зубопротезуванню з 8 год 00 хв до 12 год 57 хв.

В КНП «Овруцька міська лікарня» проведена перша лапароскопічна операція

В КНП «Овруцька міська лікарня» проведена перша лапароскопічна операція

  • Переглядів: 142

Командою лікарів-хірургів хірургічного відділення проведена лапароскопічна операція, а саме видалення жовчного міхура з приводу жовчнокам’яної хвороби  72 річній жительці нашої громади, яка в задовільному стані на третю добу виписана додому.

Відкриття оновленого терапевтичногог відділення у КНП "Овруцька міська лікарня""

Відкриття оновленого терапевтичногог відділення у КНП "Овруцька міська лікарня""

  • Переглядів: 221

23 березня 2023 р. звичайний робочий день, але для колективу терапевтичного відділення КНП "Овруцька міська лікарня" Овруцької міської ради запам'ятається на довго, адже саме цього дня відбулося відкриття оновленого даного відділення. Міська рада, на чолі з міським головою Іваном Корудом, здійснила мрію та втілила в реальне життя свій задум: створення сучасних умов для лікарів і пацієнтів терапевтичного відділення. Захід розпочався перед центральним входом лікарні, із висадження троянд, що є символом Миру (квіти для лікарні подарували Віталій Юшкевич та Віталій Комарчук). Урочисте відкриття терапевтичного відділення відбулося за участі: Народних депутатів України Арсенія Пушкаренка та Тетяни Грищенко, начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, начальника Коростенської РВА Юрія Тарасюка, депутатів Житомирської обласної ради Валерія Прокопчука, Людмили Кицак, Валентини Донець, Ігоря Лукашенка, Андрія Руденького, Олександра Дмитрука, керівництва інших громад області та медичних працівників лікарні. На реконструкцію відділення затрачено 3 500 000 грн - власних коштів КНП "Овруцька міська лікарня" Овруцької міської ради. У відділенні замінено внутрішні комунікації, зроблено ремонтні роботи в усіх палатах, встановлено пожежну сигналізацію та вентиляцію, оновлено стелю, стіни та підлогу,  придбано сучасні меблі та обладнання (частину меблів надали благодійні фонди "Хлібний дім" та "Олива"); у кожній палаті на 2- 4 ліжко-місця створено належні санітарно-побутові умови. На цей час у відділені розміщено 30 ліжок. Не була зайвою благодійна допомога від Віталія Юшкевича та Віталія Комарчука. Ними закуплено медичну форму для працівників терапевтичного відділення, але на цьому благодійники не зупинилися та, для покращення інтер'єру відділення, передали велику кількість власних фотокартин Віталія Юшкевича. «Отримувати якісні медичні послуги та комфортні умови лікування  мають, без винятку, усі хворі. Тішить, що відтепер пацієнти відділення будуть проходити лікування у сучасних, європейських умовах. Не зупиняємося на досягнутому. На перспективу хочемо зробити сучасне реабілітаційне відділення, тому що багато наших Захисників, які повертаються з війни потребують саме реабілітаційних заходів.», – відмітив міський голова Іван Коруд та подякував всім, хто сприяв якісному виконанню будівельних робіт у відділенні та всьому медичному персоналу лікарні за їх самовіддану працю. Директорка КНП "Овруцька міська лікарня" Валентина Шубан вручила Грамоти та Подяки всім, хто долучився до ремонту відділення та побажала пацієнтам скорішого одужання, а своїм колегам успішної роботи у лікуванні пацієнтів.         Традиційно перерізали стрічку. Далі всі присутні мали можливість оглянути відділення та його матеріально-технічне оснащення.

В м. Житомирі відбулося урочисте вручення обладнання, медикаментів, медичних виробів медичним закладам Житомирщини, в рамках реалізації меморандуму про співпрацю між Житомирською ОВА та дитячим фондом  UNICEF

В м. Житомирі відбулося урочисте вручення обладнання, медикаментів, медичних виробів медичним закладам Житомирщини, в рамках реалізації меморандуму про співпрацю між Житомирською ОВА та дитячим фондом  UNICEF

  • Переглядів: 113

17 лютого 2023 р. у м. Житомирі відбулося урочисте вручення обладнання, медикаментів, медичних виробів медичним закладам Житомирщини, в рамках реалізації меморандуму про співпрацю між Житомирською ОВА та дитячим фондом  UNICEF. Прозвучало вітальне слово від начальника Житомирської обласної військової адміністрації Бунечка Віталія Івановича.

Сучасна ендоскопічна відеостійка Fujifilm  для КНП «Овруцька міська лікарня»

Сучасна ендоскопічна відеостійка Fujifilm для КНП «Овруцька міська лікарня»

  • Переглядів: 238

КНП «Овруцька міська лікарня» інформує! В ендоскопічний кабінет відділення екстреної медичної допомоги (приймальне відділення) стаціонару придбано нову ендоскопічну відеостійку Fujifilm останнього покоління з візуалізацією вузько спектральних режимів, наявністю оптичного збільшення, та можливістю фото- та відео-фіксації. Дане обладнання дозволяє проводити як діагностичні, так і лікувальні ендоскопічні маніпуляції та виявляти новоутворення (пухлини) шлунково-кишкового тракту на ранніх стадіях, видаляти сторонні тіла стравоходу, трахеї та бронхів, надавати ендоскопічну допомогу при шлунково-кишкових кровотечах (проводити ендоскопічний гемостаз)   Ендоскопічна допомога проводиться в плановому і в ургентному (цілодобово) випадках, стаціонарним і амбулаторним хворим. Можливість проведення даних досліджень під наркозом (медичною седацією).   Перелік обстежень які проводять в ендоскопічному кабінеті: 1 Езофагогастродуоденоскопія 2 Колоноскопія 3 Сигмоскопія 4 Ректороманоскопія 5 Бронхоскопія 6 Діатермокоагуляція 7 Видалення сторонніх тіл зі шлунково-кишкового тракту та бронхіального дерева 8 Лаваж бронхіального дерева 9 Взяття біопсійного матеріалу   Отримати медичну послугу можливо на платній та безоплатній основі. Безоплатно, відповідно договорів з  Національною Службою Здоров’я України, послуга надається при:  ●       наявності направлення лікаря з надання ПМД, якого обрано за декларацією про вибір лікаря; ●       наявності направлення лікуючого лікаря; За пакетами  «Езофагогастродуоденоскопія» «Бронхоскопія»  за умови, що вік пацієнта/пацієнтки – від 50 років і старше   За пакетом «Колоноскопія» за умови, що вік пацієнта/пацієнтки – від 40 років і старше  На  платній основі Послуги надаються згідно з рішенням сесії Овруцької міської ради від 22.12.2023 р. № 1603 «Про затвердження  Переліку та вартості платних послуг, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради (далі-Рішення).

Гід державних послуг. Банер