Фото без описуЩодня зігріваймо теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуймо наші зусилля заради їхнього безпечного та щасливого майбутнього. Що може бути краще за щасливі оченята дітей?!  Діти – це наше майбутнє. І ніхто не повинен забирати у них свята та відчуття дива.

11 січня 2023 року, 16 дітей Овруцької міської громади відвідали новорічну локацію «Залізний Миколай» у Києві. Глядачами новорічного дійства, стали діти  з-поміж  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей ВПО. Вони відвідали казкову виставу “Остап у Залізній країні Дива”, резиденцію Миколая, отримати подарунки, а головне, провели цікаво, радісно та безтурботно час.

Проєкт “Залізний Миколай” організований Фондом Олександра Пікалова та проходив за підтримки Фундації Олени Зеленської. Всі заходи відбувалися на території Київської дитячої залізниці.