Графік виїздів мобільних медичних бригад у березні 2023 року в Овруцькій міській територіальній громаді Житомирської області

  • 188

Фото без описуМобільні бригади створені і працюють за підтримки ГС «Коаліція за Вакцинацію» в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» задля підвищення доступу населення віддалених населених пунктів до вакцинації та інших медичних послуг, а також задля профілактики хвороб серед літніх людей. Наразі в Овруцькій ТГ діє наступний графік виїздів мобільної бригади:

2 березня

с. Черепин - вул. Центральна, 113-а (ФП) - 10.00 - 15.00

9 березня

с. Підруддя - вул. Миру, 57 (ФАП) - 13.00 - 15.00 

16 березня

с. Лукішки - вул. Молодіжна, 43-а (ФП) - 10.00 - 15.00

23 березня

с. Слобода Шоломківська - вул. Заводська, 11-а (ФП) - 10.00 - 15.00

Усі охочі матимуть можливість безплатно:

- пройти огляд у сімейного лікаря,

- виміряти артеріальний тиск та рівень цукру,

- зробити електрокардіограму,

- протестуватися на ВІЛ, вірусні гепатити В та С.

- вакцинуватися проти COVID-19 та дифтерії.

Запис за номером: 098-899-23-49.

Послуги мобільної бригади безоплатні. Скористатись ними можуть люди будь-якого віку, у тому числі діти та особи з-поміж переселенців. Приходьте всією родиною, незалежно від наявності декларації з сімейним лікарем та місця реєстрації. 

 

З питань реалізації проєкту в Житомирській області, а також організації зйомок вакцинального процесу можна звертатися за телефоном: 093-766-91-29 (Анна Кухарук, регіональна координаторка проєкту від ГС «Коаліція за вакцинацію»).

____________________________

Проєкт «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine) і виконується організацією Pact у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної  медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я - ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерації охорони здоров’я Філадельфії, а також громадської спілки «Коаліція за вакцинацію» на підтримку Міністерства охорони здоров'я України та Центру громадського здоров’я України.