В Україні створено Національний портал з імунізації

З метою покращення інформування населення та популяризації рутинних щеплень серед дітей та дорослих в Україні створено Національний портал з імунізації https://vaccine.org.ua/, який символічно запущено в роботу напередодні Європейського тижня імунізації 2023.

Мобільна медична бригада КНП «Овруцький ЦПМСД» звітує за березнь та продовжує роботу серед населення в громаді

У березні мобільна медична бригада КНП «Овруцький ЦПМСД», що створена в рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я”, продовжувала свою роботу,  медики вакцинували жителів Овруцької ОТГ від COVID -19, дифтерії та правця, а також консультували та надавали базові діагностичні послуги, як от: вимірювання тиску та рівня цукру в крові, тестування на ВІЛ та гепатити тощо.

Графік виїздів мобільних медичних бригад у березні 2023 року в Овруцькій міській територіальній громаді Житомирської області

Мобільні бригади створені і працюють за підтримки ГС «Коаліція за Вакцинацію» в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» задля підвищення доступу населення віддалених населених пунктів до вакцинації та інших медичних послуг, а також задля профілактики хвороб серед літніх людей. Наразі в Овруцькій ТГ діє наступний графік виїздів мобільної бригади:

НСЗУ пояснює, чи потрібно оновлювати декларацію з сімейним лікарем

Декларація з сімейним лікарем діє безстроково. Тому не потрібно переукладати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом та педіатром з початку року. Якщо ви вже обрали собі лікаря первинки і підписали з ним декларацію – можете не хвилюватися про її чинність.