В ЦНАПі Овруцької громади можна отримати послуги з обміну та відновлення посвідчення водія

Фото без опису

В ЦНАПі Овруцької громади можна отримати послуги  з обміну та відновлення посвідчення водія, а відсьогодні розпочато надання послуг з реєстрації нових колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків.

Ці послуги є екстериторіальними, тобто незалежно від реєстрації місця проживання можете звернутися за послугою до нашого ЦНАПу.

Прийом громадян у ЦНАПі проводиться вівторок – п’ятниця з 8:00 до 17:00 год, обідня перерва з 13.00 до 14.00 год, субота з 08:00 до 15:45 за адресою: м.Овруч, вул. Героїв Майдану, 21 у режимі "живої" черги та попереднього запису. Телефон для довідок : 097 521 98 05.