В Овручі відкрили меморіальну дошку загиблому Герою - Роману Миколайовичу Каплюку

Фото без описуПам’ять… Вона нетлінна і вічна….

Нещодавно в м. Овруч,  на території Овруцького ліцею №1  відбулася важлива для кожного з нас подія  - відкриття меморіальної дошки в пам'ять про колишнього випускника ліцею, мужнього воїна Романа Миколайовича Каплюка.

На урочисту церемонію з нагоди  відкриття меморіальної дошки прийшли рідні, друзі загиблого, секретар Овруцької міської ради Віктор Кисіль, учнівський та вчительський колективи Овруцького ліцею №1.

Присутні віддали шану Герою російсько-української війни у хвилинні мовчання та  поклали квіти до меморіальної дошки.

Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано дружині та брату Героя.

За традицією настоятель Свято-Макарівського храму Православної церкви України  отець Олександр освятив пам’ятний знак та провів молитву за українських воїнів.

Кожен пам'ятатиме Романа Миколайовича, добрим, працьовитим, мужнім, а головне – патріотом своєї країни.

Вічна пам’ять та шана герою!

Слава Героям!

Слава Україні!