Повідомлення про оприлюдненння проєкту регуляторного акта

  • 140

Фото без описуВідповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  відповідно до норм Податкового кодексу України та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Овруцька міська рада повідомляє про наміри оприлюднити проєкт регуляторного акта - проєкт рішення сесії “Про  податок на майно  на території Овруцької міської територіальної громади та встановлення ставок податку на 2024 рік” з відповідним аналізом регуляторного впливу.

Проєкт спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

Проєкт регуляторного акта і аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені  на офіційному сайті Овруцької міської ради https://ovrucka-gromada.gov.ua у розділі “Економіка” -  “Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту даного регуляторного акта приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення за адресою: м. Овруч, вул. Тараса Шевченка, 31-А, тел. 4-04-36, e-mail 04053370@mail.gov.ua     

Розробник проєкту регуляторного акта: відділ фінансів Овруцької міської ради.