Завітайте на благодійний концерт задля підтримки ЗСУ

2 квітня 2023 року до Овруцької територіальної громади з благодійним концертом завітають Народна артистка України Алла Попова та Заслужений артист України Олександр Зайченко. Під час концерту всі зібрані кошти підуть на потреби захисників і захисниць України.

В Овручі відбудеться зустріч родин безвісти зниклих Захисників України з Уповноваженим з питань безвісти зниклих Захисників внаслідок російської агресії

24 лютого 2022 року, коли росія здійснила повномасштабний наступ на територію України, найкращі сини і доньки нашої країни стали на її захист.

Запрошуємо до участі у фестивалі колядок та щедрівок “Овруччина колядує – 2023”!

Овруцький будинок культури запрошує усіх охочих ввійти у чарівний світ колядок та щедрівок, відкрити у собі дивовижні таланти, відродити та зберегти народні традиції та культурну спадщину !!!