![ВОЛОНТЕРСЬКА ПЛАТФОРМА — ОНЛАЙН-РЕСУРС, ЯКИЙ ПОЄДНУЄ ВОЛОНТЕРІВ ТА ІНІЦІАТИВИ ДЛЯ ЇХНЬОГО ПІДСИЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ](https://rada.info/upload/users_files/04053370/23df9957e9f5afce029d277b4f2c2b4f.jpg)
ВОЛОНТЕРСЬКА ПЛАТФОРМА — ОНЛАЙН-РЕСУРС, ЯКИЙ ПОЄДНУЄ ВОЛОНТЕРІВ ТА ІНІЦІАТИВИ ДЛЯ ЇХНЬОГО ПІДСИЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ
З метою посилення волонтерського руху між Міністерством молоді та спорту України, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадською організацією «Українська Волонтерська Служба» підписано Меморандум про взаєморозуміння, відповідно до якого діє Національна волонтерська платформа (далі – Платформа). Завданням Платформи є інформування молоді про можливості волонтерства в Україні та за кордоном, підтримка інститутів громадянського суспільства у напрямі залучення волонтерів. На сьогодні волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства та відбудови країни, а залучення молоді у цей процес є надзвичайно важливим. Платформа є яскравим прикладом згуртованої роботи широкого кола молодих людей, які займаючись волонтерством, беруть участь у житті країни та допомагають своїм громадам. Користуючись Платформою молодіжні центри можуть заявити про себе й про ініціативи, які вони впроваджують. Особливістю Платформи є те, що з 24 лютого 2022 року Платформа переорієнтувала свою діяльність та активно допомагає як військовим, так і цивільному населенню. Враховуючи актуальність волонтерської діяльності, Міністерство молоді та спорту звертається з проханням поширити інформацію про Національну Волонтерську Платформу серед зацікавлених суб’єктів молодіжної політики та розглянути можливість сприяти реєстрації молодіжних центрів на платформі. Для успішної реєстрації рекомендується користуватися порадами, розміщеними за посиланням:.https://docs.google.com/document/d/1IwYFxvg21ycbUH6GTXBeUVm3tQ0iLQtZuQp i-3NSw2Y/edit. Ознайомитися з інформацією про Національну волонтерську платформу можна за посиланням:.https://mms.gov.ua/news/volonterska-platforma-onlain-resurs-iakyi-poiednuievolonteriv-ta-initsiatyvy-dlia-ikhnoho-pidsylennia-ta-rozvytku.
![Пам’ятка для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи](https://rada.info/upload/users_files/04053370/9444c7624c98794aaced80ac04e15a36.jpg)
Пам’ятка для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи
Національною соціальною сервісною службою України розроблено пам’ятку для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи
![На території Овруцької громади проживає понад 19200 осіб, які постраждала внаслідок аварії на ЧАЕС](https://rada.info/upload/users_files/04053370/5a2418952c199cda369149bf1ee64e0f.jpg)
На території Овруцької громади проживає понад 19200 осіб, які постраждала внаслідок аварії на ЧАЕС
На території Овруцької громади проживає понад 19200 осіб, які постраждала внаслідок аварії на ЧАЕС, зокрема, 1530 осіб 1 категорії- це особи з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи; 962 особи 2 категорії; 13310 осіб 3 категорії; діти постраждалі внаслідок аварії ЧАЕС 2919, в тому числі 37 дітей, які мають інвалідність внаслідок захворювань пов’язаних з аварією на ЧАЕС; 480 вдів, смерть рідних пов’язана з наслідками зазначеної аварії.