На виконання Закону України від 13.12.2022 № 2834-IX «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності», постанови Кабінету Міністрів України від          7 квітня 2023 р. № 320 «Про утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності» Овруцька міська рада оголошує про формування складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Овруцькій міській раді (далі – Координаційна рада).

У рамках освітнього проєкту, делегація, у складі директорів закладів дошкільної освіти Овруцької міської ради, відвідала Естонію

З 7 по 14 квітня 2023 року директори закладів дошкільної освіти міста Овруч разом з заступником начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради відвідали республіку Естонія у рамках освітнього проєкту "Модернізація дошкільної освіти і методів навчання в Україні ".

Інформація про роботу закладів освіти Овруцької ТГ

Новий 2022-2023 навчальний рік в закладах освіти Овруцької ТГ розпочався в різних форматах, з урахуванням Указу Президента України №64/2022 від 24 лютого 2022 року «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), відповідно до постанови КМУ від 24 червня 2022 року №711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», рекомендацій Міністерство освіти і науки України щодо особливостей організації нового 2022/2023 навчального року, листа Житомирської обласної державної адміністрації №4992/2-22/42 від 31.08.2022 року «Про організацію освітнього процесу» та виходячи з  безпекової ситуації.

Гід державних послуг. Банер