28 січня - День затвердження Державного Прапора України

28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про затвердження Державним Прапором України Національного прапора». Документ офіційно затвердив прямокутне полотнище із двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору і нижньої – жовтого. Символ нашої держави. Символ боротьби і перемоги! Він обов'язково майорітиме над усіма звільненими від ворога територіями.

Управління соціальної політики Коростенської районної військової адміністрації оголошує конкурс дитячих малюнків «Ментальне здоров’я – очима підлітків»

Мета конкурсу – привернути увагу підлітків на важливість ментального здоров’я. Повноцінно радіти життю, керувати емоціями.

Гід державних послуг. Банер