Прозорість та підзвітність: Команда Opendatabot запустила новий проєкт для перевірки новобудов

Понад половина українських новобудов мають судові процеси щодо земельних ділянок. Перевірити житлові комплекси можна за допомогою сервісу «Опендатабот. Корупційні ризики новобудов».

#безбарєрність: Освітній серіал «Безбар’єрна грамотність»

В українському суспільстві існує комплекс обмежень для різних груп у можливостях безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг із боку держави та бізнесу тощо.

#плічопліч: У Житомирі завершився IV етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг»

Сьогодні у Житомирі завершився IV етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг», в якому школярі змагалися у п’яти видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, черліденгу та спортивному орієнтуванні. Усі учасники продемонстрували неймовірну жагу до перемоги, наполегливість та витривалість.

Віталій Бунечко нагородив юних зірок Житомирщини у номінаціях Tik Tok, Instsgram та Найкращий клич

Сьогодні, 18 травня, в рамках відкриття ІV етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко нагородив юних зірок Житомирщини у номінації «Зірки Tik Tok», «Зірки Instsgram» та «За найкращий клич».

Гід державних послуг. Банер