Овруцький Народний аматорський театр відзначає 105 -ту річницю від дня заснування

27 березня Овруцькі театрали відзначали б своє професійне свято – Міжнародний день театру, та жорстока війна розв’язана російськими нелюдами проти українського народу,  внесла свої корективи у їх діяльність. Проте, творчість попри все бере своє і, незважаючи ні на що, працівники культури поступово повертаються до роботи, щоб в першу чергу підтримати захисників нашої країни. Лише за 2023 рік та за січень 2024 року, під час благодійних концертів, їм вдалося зібрати близько 500 тис. грн та передати їх на потреби наших Захисників.

Про заборону щодо реалізації алкогольних та слабоалкогольних напоїв

Виконавчий комітет Овруцької міської ради інформує, що розпорядженням голови ради оборони Житомирської області від 14.03.2024 р. №13 «Про  введення в дію рішення ради оборони Житомирської області» заборонено суб’єктам господарської діяльності реалізація алкогольних та слабоалкогольних напоїв з 22:00 год по 08:00 год на час дії правового режиму воєнного стану.

Овруцький РЕМ повідомляє

Овруцький РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтом електрообладнання  буде припинено електропостачання по наступних об’єктах :

#тияк: Догляд за пораненими. Де близькі ветеранів можуть отримати допомогу. ІНФОГРАФІКА

Доглядати поранених ветеранів — важка місія, яка зазвичай лягає на плечі рідних та близьких. Вони постійно перебувають поруч із ними у лікарнях, центрах реабілітації чи вдома. Вони беруть на себе догляд, фізичну й психологічну підтримку, а ще — купу бюрократичних питань. Водночас виконують хатні справи, виховують дітей і працюють.