Відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Коростенській РВА

25 червня 2024 року відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» в онлайн форматі. Робочою групою проаналізовано публічні закупівлі, які  на стадії оголошення або прийому пропозицій від учасників, за період 01.06.2024 по 24.06.2024, в розрізі територіальних громад Коростенського району, комунальних підприємств та установ, органів місцевого самоврядування.

Захисникам  передано  10 квадрокоптерів  FPV SAG

Одному із підрозділів в/ч А***, днями  передано  10 квадрокоптерів  FPV SAG, що закуплено за кошти міського бюджету Овруцької міської ради. Загальна вартість обладнання – 139 000 тисяч грн. Дрони Захисникам відправлено з  вантажного відділення Нової пошти м. Овруч.

Сьогодні в м. Овруч прибуде траурний кортеж, який доставить "на щиті"  Героя – Олександра Анатолійовича ШКРАБА

Сьогодні в м. Овруч прибуде траурний кортеж, який доставить "на щиті" Героя – Олександра Анатолійовича ШКРАБА

Сьогодні, 03.07.2024 р.,   орієнтовно 12 год 00 хв  – 12 год 30 хв в м. Овруч  прибуде траурний кортеж, який доставить "на щиті"  Героя – Олександра Анатолійовича ШКРАБА, жителя с. Антоновичі Словечанської громади.

#тияк? Як говорити з дітьми різного віку про війну. ІНФОГРАФІКА

Діти до 2 років можуть сприймати як норму усе, що відбувається навколо. А до 4 років вони повністю залежать від присутності дорослих та від того, як ті відчувають та реагують на потреби дітей.

На стадіоні у с. Велика Хайча  вдруге відбувся Кубок пам’яті з футболу імені Героя – Дениса Васильовича Зубрійчука («Грек»)

Сьогодні, 30 червня 2024 року, на стадіоні у с. Велика Хайча  вдруге відбувся Кубок пам’яті з футболу імені Героя – Дениса Васильовича Зубрійчука («Грек»), нашого земляка, уродженця с. Мала Хайча.

Дякуємо за допомогу!

Найбільше задоволення, яке тільки може відчувати чесна людина, це коли робить добрі справи. І це ще раз підтвердили наші благодійники голова Асоціації «Дзвони Чорнобиля» Леонід Антонюк та директор БО «БЕРДИЧІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «Оберіг -26»» Ірина Піскун, котрі забезпечили електроколяскою Invacare Kite нашого земляка,  жителя села Слобода Шоломківська, військовослужбовця ЗСУ – Георгія Оганесовича Амиряна.  Під час захисту рідної країни, Георгій Оганесович отримав важкі поранення. Віднині, за допомогою зручної електроколяски наш Герой зможе самостійно пересуватися як на вулиці, так і в приміщеннях.

IV щорічний Конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Співпраця органів влади, бізнесу та організацій громадянського суспільства – наріжний камінь функціонування будь-якої сучасної держави. Повномасштабна війна лише збільшує кількість викликів, на які можливо відповісти виключно у співпраці між різними секторами. Розкажіть про свою історію співпраці з представниками інших секторів заради спільної справи. Які важливі проєкти допомогла реалізувати така взаємодія?

Гід державних послуг. Банер