«Жоден з українських політиків не мали і не мають контролю щодо позиції та рішень Церкви», — Митрополит Епіфаній

Увечері Чистого четверга, який має дуже важливе значення для кожного християнина, предстоятель Православної Церкви України звернувся до вірних. Блаженніший Епіфаній пояснив це тим, що історичне значення нинішніх подій для звільнення українського православ’я від ярма «руського міра» спонукає його зробити це саме цього дня.

Віктор Градівський долучився до консультативної онлайн-зустрічі щодо створення безбар’єрного простору Житомирщини на 2023-24 роки

06 квітня, заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський долучився до консультативної онлайн-зустрічі щодо розробки флагманських проєктів у межах виконання плану заходів зі створення безбар’єрного простору на 2023-2024 роки.

«Без сім’ї і свого роду – немає нації, народу»

Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році було встановлено 15 травня Міжнародний день сім’ї. Міжнародний день сім’ї відзначають і в нашій країні. Дуже хотілося б, щоб цей день став особливим святом, адже українці споконвіку славилися міцними сімейними устроями, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері.

#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: Понад 5,1 мільярда гривень сплачено платниками податків Житомирщини

Протягом останніх трьох місяців, до державного та місцевого бюджетів надійшло більш ніж 5,1 мільярда гривень від платників податків Житомирщини. Порівняно з тогорічною сплатою, надходження збільшились у 1,5 раза. Про це повідомляє Головне управління ДПС у Житомирській області.

Гвардія Наступу збільшується — до штурмових бригад приєднується харківська «Хартія». Долучайся до бригад

Чому у Гвардії Наступу з’явилася нова бригада? Все просто. МВС отримало десятки тисяч заявок від добровольців та вирішило продовжити набір до бригад і створити ще одну — харківську «Хартію».

Гід державних послуг. Банер