Набір у Гвардію наступу триває. Відбираються найкращі серед наймотивованіших. Долучайтесь. Творимо перемогу України разом!

На сьогодні до штурмових бригад “Гвардії наступу” вже надійшли десятки тисяч анкет від добровольців, частину з них вже прийнято до бригад.

Привітання міського голови Івана Коруда з Вербною Неділею

Шановні жителі та гості Овруччини!  Щиро вітаю Вас з Великим Християнським святом Святого Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі, Вербною неділею. Згідно з християнським ученням, коли Ісус Христос воскресив з мертвих Лазаря. І люди, які бачили це, повірили, що Ісус дійсно Син Божий. Народ, вшановуючи Ісуса Христа, встеляв перед ним дорогу своїм одягом, та вітав пальмовим гіллям, яке вважається священним, є символом Миру та захищає від всього поганого душу і тіло. В Україні таким деревом стала верба.  Кожен з нас пам’ятає прості слова з дитинства: «Не я б'ю, верба б'є. За тиждень Великдень. Будь здоровий, як вода». Це наші тисячолітні українські національні традиції, які не змогли викорінити століття ворожого поневолення, десятиліття московосько-більшовицької окупації. Не зможе викорінити й теперішня московитська орда, яка прийшла на нашу святу Українську землю. Після святкової літургії, нехай кожен з нас, уявно або фізично, торкнеться вербою українських воїнів та подумки побажає їм сили води та міцності духу. Щастя і здоров’я Вам і Вашим родинам, душевного тепла та віри в краще майбутнє. Нехай через дотик вербової лози на український народ зійде Боже благословення та поверне на нашу землю мир і спокій після перемоги над нашим тисячолітнім ворогом.

Більше 20 тисяч добровольців виявили бажання долучитись до «Гвардії наступу»

Про це на брифінгу в Military Media Center повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович.

“Змагаймось за нове життя!” – Леся Українка

В Україні починається загальнонаціональна кампанія “Змагаймось за нове життя” – яка розповідає про вклад кожного у спільну перемогу. Героями кампанії є звичайні люди, що попри намагання ворога зламати їх дух, продовжують жити.

ЗДОРОВ’Я   ВАРТО  БЕРЕГТИ

ЗДОРОВ’Я ВАРТО БЕРЕГТИ

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Це свято увійшло в традицію з середини минулого століття. Дата святкування присвячена  дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Статут ВООЗ було прийнято 7  квітня 1948  року.  Тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я,   виникла ідея проводити це міжнародне свято.

Гід державних послуг. Банер