Завтра, 18 травня відбудеться поховання Героя - Руслана Олексійовича Бабенка

Завтра, 18.05.2024 р., об 11:00 год відбудеться заупокійна служба та прощання з Героєм – Бабенком Русланом Олексійовичем  вдома за адресою: м. Овруч вул. Івана Богуна (біля готелю Рандеву).

Сьогодні в м. Овруч  прибуде траурний кортеж, який доставить "на щиті"  Героя – БАБЕНКА Руслана Олексійовича

Сьогодні, 16.05.2024 р.,   орієнтовно 11 год 15 хв  – 11 год 30 хв в м. Овруч  прибуде траурний кортеж, який доставить "на щиті"  Героя – БАБЕНКА Руслана Олексійовича.

Внаслідок тяжкої хвороби, помер військовослужбовець ЗСУ, житель м. Овруч – Жучок Валентин Іванович

Із сумом повідомляємо, що сьогодні 16 травня 2024 р., внаслідок тяжкої хвороби, помер військовослужбовець ЗСУ, житель м. Овруч – Жучок Валентин Іванович, 27.11.1977 р. н.

Підсумки тижня: Захист Північного кордону, Дитячий фонд ЮНІСЕФ, Міжнародний Саміт міст і регіонів, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

Знову втрата - гірка і болюча для нашої громади, ще один наш земляк, молодий воїн - Руслан Олексійович БАБЕНКО назавжди приєднався до лав Небесного війська.

Знову втрата - гірка і болюча для нашої громади, ще один наш земляк, молодий воїн - Руслан Олексійович БАБЕНКО, 19 січня 2000 р. н., житель м. Овруч назавжди приєднався до лав Небесного війська.

Гід державних послуг. Банер